صفحه اول قصه هاى لگو اخبار گلوبال برند تويز نمايندگي هاي فروش ثبت نام پيشنهادات تماس با ما
 
جالب و ديدنى
فروش استثنائي گلوبال برند تويز
كلوپ خلاقيت
مژده به تمامى علاقمندان و اعضاى کلوپ خلاقيت، اين بخش ...
مقاله
در اين بخش هر ماهه مقاله هاى آموزنده اى براى مطالعه ...
نمايش فيلم هاي جذاب از محصولات گلوبال برند تويز
با انتخاب هر يک از بخش هاي زير مي توانيد تيزرهاي جذاب ...
 
حراج
Rev Ups
نام: Rev Ups
كد: 2144
گروه سني: 4 سال به بالا
Deluxe Play Set-Cake Shop
نام: Deluxe Play Set-Cake Shop
كد:22360
گروه ...
Delux Dance Studio
نام: Delux Dance Studio
كد: 38820
گروه سني: ...
براى مشاهده تمام موارد حراج اينجا را كليك كنيد.
نقشه سايت
 
اسباب بازى هاى جديد
Summertime Picnic Table
نام: Summertime Picnic Table
كد:3015
گروه ...
Jet-Fighter
نام : Jet-Fighter
كد : 23946
گروه سني: 8 سال ...
Qwikfilip 2-sided Easel
نام: Qwikfilip 2-sided Easel
كد: 5034
گروه ...
براى مشاهده تمام موارد اسباب بازى هاى جديد اينجا را كليك كنيد.
ده نكته پيرامون ايمنى اسباب بازى ها
1- همواره به توصيه هاى مربوط به گروه سنى که بر روى جعبه اسباب بازى ها درج شده اند، توجه کامل داشته باشيد و با در نظر گرفتن سن، علايق و سطح مهارت کودکان خود، براى آنها اسباب بازى مناسب را انتخاب نماييد. همچنين به ساير علامت هاى مربوط به ايمنى مانند "ضد آتش سوزي/مقاوم در برابر آتش سوزي" و يا "قابل شستشو/بهداشتي" که بر روى عروسک ها و ساير اسباب بازى هاى ساخته شده از مواد مختلف درج شده اند، توجه نماييد.

2- پلاستيک بسته بندى اسباب بازى ها را فورا دور بياندازيد، زيرا براى بازى کودکان با سنين پايين بسيار خطرناک مى باشند.

3- براى کودکان زير يک سال اسباب بازى هاى سبک، داراى بافت هاى گوناگون و با تنوع رنگ که از مواد غير سمى ساخته شده اند را انتخاب نماييد. کودکان در اين سنين ياد مى گيرند که از راه بينايى، لامسه، شنوايى و چشايى، اسباب بازى ها و محيط پيرامون شان را کشف کنند.

4- اسباب بازى هايى با اجزاى کوچک مانند چشم و بينى عروسک ها و ساير قطعات ريز را در دسترس کودکان زير 3 سال نگذاريد زيرا ممکن است راه تنفسى كودك را مسدود نموده و باعث خفگى شود.

5- اسباب بازى ها را از نظر تيز بودن يا داشتن لبه هاى برنده مانند فلز يا شيشه بررسى نماييد و هيچگاه اسباب بازى هايى با لبه هاى تيز را در اختيار کودکان زير 8 سال نگذاريد. اين اسباب بازى ها شامل حيواناتى نيز مى شوند که در ساخت آن ها از مفتول يا سيم فلزى استفاده شده و احتمال بريدن، زخمى کردن و آسيب رساندن به کودک شما را در زمان بازى به همراه خواهد داشت.

6- توصيه مى شود كه اسباب بازى هاى همراه با نخ، روبان و يا طناب را هيچگاه بالاى تختخواب کودک و يا در محل بازى او آويزان نکنيد زيرا کودکان ممکن است در ميان آن پيچيده شوند و منجر به صدمه و آسيب جدى براى کودک شما شود.

7- به کودکان بزرگترتان بياموزيد که آن دسته از اسباب بازى هايى که قطعات کوچک، تيز و برنده داشته و يا با نيروى برق کار مى کنند را دور از دسترس خواهر و برادر کوچکتر خود قرار دهند. کودکان در سنين پايين تر بسيار کنجکاو مى باشند و ممکن است اسباب بازى هايى را جستجو کنند که مناسب آن ها نبوده و خطرات جدى برايشان به همراه داشته باشد.

8- اسباب بازى هاى کودکان تان را در شرايط مناسب نگهدارى نماييد و براى جلوگيرى از آسيب رسيدن به کودکان، اسباب بازى هاى شکسته را حتما دور بياندازيد.

9- کنترل بر روى بازى کودکان لازم است، براى کودکان خود مکانى امن در محيط داخل و خارج از خانه فراهم نموده و از دوام و ايمنى اسباب بازى هاى شان مطمئن شويد.

10- به کودکان خود بياموزيد که بعد از زمان بازى با اسباب بازى ها آنها را در سر جاى خود قرار دهند. اين کار از صدماتى پيشگيرى مى نمايد که در اثر زمين افتادن کودکان بر روى اسباب بازى هاى پراكنده در محل بازى ممکن است اتفاق بيفتد.

نويسنده: دکتر کتلين آلفانو، مدير تحقيقات در زمينه کودکان در کمپانى فيشر پرايس
منبع: www.fisher-price.com

بازخورد (نظر شما) | نسخه قابل چاپ
 


درباره ما
© 2009 - 1388 كليه حقوق اين وب سايت براى Global Brand Toys محفوظ ميباشد. طراحى و پياده سازى با InfoCMS